След уникална драма Григор Димитров загуби спечелен мач от гиганта Джон

...

Жестока драма в Париж! Григор загуби спечелен мач срещу гиганта Иснър

След неповторима драма Григор Димитров загуби извоюван мач от колоса Джон Иснър с 6:7 (10), 7:5, 6:7 (3) на1/8-финалите на Мастърса в Париж.

``
рекламаВ първия сет двамата противници взеха всичките си подавания, а в тайбрека Гришо избави пет сетбола, само че в последна сметка Иснър завоюва с 12:10 и 7:6.

Във втората част Гришо проби в края Иснър и ликува със 7:5.

В третия сет Гришо също бе на висота и откакто проби за 4:2, стигна до 5:2. Иснър обаче не се съобщи и взе три следващи гейма, втория от които след пробив за 5:5.

След това Гришо завоюва подаването си и поведе с 6:5, само че Иснър също не сбърка, когато имаше сервиса – 6:6.

В тайбрека нашият изостана с 0:2, стигна до 2:2, само че след това Иснър се откъсна с 5:2знаменит поврат за 7:4, 7:6 в сета и последна победа.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg